OPOWIEDZ MI O SOBIE

terazTwoja kolej

moje

wartości

Stawiam na naturalność i prawdziwe emocje, daję Wam przestrzeń do bycia sobą. Dbam o to, abyście przed aparatem czuli się komfortowo. Każde zlecenie jest dla mnie wyjątkowe, do każdego podchodzę w sposób indywidualny i nieszablonowy. Sprawiam, że ważne dla Was chwile nigdy nie przeminą.

FRIENDS, GREYS ANATHOMY, ER, PODRÓŻE, POZNAWANIE NOWYCH KULTUR, POZNAWANIE NOWYCH LUDZI, PIESKI, KOTKI, KONTRASTOWE POŁĄCZENIA KOLORÓW, MAKIJAŻ, SAMOLOTY, INSTAGRAM, KAWKA, JĘZYKI, KWIATY, WIOSNA, CIEPŁE WIECZORY, ROCKOWA MUZYKA

RZECZY

kilka moich ulubionych

Hej!

tu marlena

Wasza zawsze uśmiechnięta i z głową pełną pomysłów fotografka.
Zatrzymuję ulotne momenty i wydobywam z miejsc i ludzi to czego na co dzień nie zauważamy.

Śluby plenerowe, sesje kobiecie i ciążowe oraz rodzinne sesje lifestyle to coś co kocham i od trzech lat właśnie w tym kierunku się rozwijam.

Fotografią zainteresowałam się w gimnazjum I wtedy też dostałam moją pierwszą lustrzankę - Nikona d5000, która służyła mi przez dobre 8 lat (nadal działa 😊, ale teraz bardziej jako ozdoba). Robienie tego zawodowo zawsze było odległym marzeniem, ale rok 2020 zmienił wszystko. Po dwóch latach w Szwecji wracałam na stałe do Polski, więc to było coś na zasadzie "teraz, albo nigdy". W ciągu roku odbyłam kilka szkoleń u profesjonalnych fotografów i tak oto jestem, nie zwalniając.

Strona stworzona z miłością przez Małe Studio

Fotograf ślubny
Fotograf rodzinny
Fotograf Łódź
Lifestylowe sesje rodzinne
Sesja narzeczeńska
Reportaż uroczystości

OBSERWUJ

ZOBACZ

TO JA